Робочі години

Пн - Чт 8:00 - 17:00 Пт 8:00 - 16:00 Перерва 12:00 - 12:48

ПРО ПІДПРИЄМСТВО

Комунальне спеціалізоване підприємство «ХАРКІВГОРЛІФТ» було створено рішенням 7 сесії 5 скликання Харківської Міської Ради №190/06 від 22.11.2006 року з метою розширення виробництва і підвищення якості послуг з обслуговування ліфтів та електричних мереж житлових будинків комунальної власності м. Харкова.

Підприємство має дозволи на проведення робіт підвищеної небезпеки:
• технічне обслуговування, монтаж, ремонт ліфтів;
• обслуговування домофонних систем;
• роботи в електроустановках, що діють, до та вище 1000 в;
• роботи на висоті;
• експлуатація зварювального устаткування;
• загально-будівельні роботи;
• технічний огляд та експертиза ліфтів.

Електротехнічна лабораторія пройшла атестацію.
Тим самим ми узяли на себе відповідальність за технічний стан ліфтового парку міста. На підприємстві працює більше тисячі людей робочої та інженерної кваліфікації - всі співробітники навчені, атестовані та забезпечені всім необхідним устаткуванням для проведення робіт. До моменту створення підприємства в ліфтовому господарстві міста налічувалося 1500 непрацюючих ліфтів. З них 280 ліфтів - що потребували проведення капітального ремонту, 350 - несправних унаслідок виходу з ладу електродвигунів, 870 - що потребували заміни різних вузлів та деталей, у тому числі з причини розкрадання устаткування. Транспортуванням не було забезпечено 650 під'їздів житлових будинків.

На обслуговуванні КСП «ХАРКІВГОРЛІФТ» в житлових будинках комунальної форми власності 6795 ліфтів. Всі під'їзди забезпечені транспортуванням. На сьогоднішній день не працює 16 ліфтів. Операторами диспетчерського контролю на 6367 ліфтах обслуговуються системи диспетчеризації. На обслуговуванні КСП «ХАРКІВГОРЛІФТ» в 7741 будинках проводиться обслуговування внутрішньо-будинкових систем електропостачання.

Для координації роботи технічних дільниць на підприємстві створена центральна диспетчерська служба, на номери якої надходять заявки від мешканців, операторів ОДС і служби 1562. ЦДС обладнана різними видами зв'язку: міським телефоном, радіозв'язком, зв'язком GSM. Вся отримана інформація заноситься в комп'ютери і за допомогою спеціально розроблених програм аналізується, а результат відображається на моніторі ПК.

горліфт

Аварійні телефони

Натисніть на телефон для швидкого набору