Робочі години

Пн - Чт 8:00 - 17:00 Пт 8:00 - 16:00 Перерва 12:00 - 12:48
Отримати прайс-лист
прайс_2021_UA.pdf прайс_2021_RU.pdf

Головним напрямком в роботі підприємства «ХАРКІВГОРЛІФТ» є всебічний розвиток та поліпшення якості послуг, яке включає в себе такі напрямки діяльності:
        • технічне обслуговування ліфтового обладнання;
        • аварійно - технічне обслуговування підіймального устаткування;
        • заміна підйомного обладнання та його модернізація;
        • монтаж, обслуговування систем автоматичного контролю, ліній і пультів диспетчерського зв'язку.
Реалізація системи планових ремонтів є гарантією ефективної роботи і довговічності ліфтового обладнання.

Згідно відомості № 03.1-11/5463 від 15.12.2015 з єдиного Державного реєстру підприємств та організацій України основними видами діяльності підприємства є:
43.21 Електромонтажні роботи
43.29 Інші будівельно-монтажні роботи (включає установлення, ремонт та технічне обслуговування ліфтів та ескалаторів)
81.10 Комплексне обслуговування об'єктів
63.99 Надання інших інформаційних послуг не віднесених до інших угруповань (включає операторне обслуговування систем диспетчеризації)
68.32 Управління нерухомим майном за винагороду або на основі контракту
71.12 Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах (включає експертне обстеження і технічний огляд ліфтів)
33.13 Ремонт і технічне обслуговування електронного й оптичного устаткування (включає ремонт та технічне обслуговування систем диспетчеризації і технічне обслуговування та поточний ремонт пристроїв замково-переговорного зв'язку)
41.20 Будівництво житлових і нежитлових будівель

МОНТАЖ ТА ЗАМІНАСучасний ліфт є складним і високотехнологічним обладнанням, яке потребує якісного та професійного монтажу. «ХАРКІВГОРЛІФТ» пропонує монтажні роботи «під ключ» щодо встановлення нових ліфтів та заміни старих. всі роботи виконуються професійними фахівцями, що є гарантом безпечної і надійної роботи ліфтів при подальшій експлуатації.

МОДЕРНІЗАЦІЯ ТА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЛІФТІВМодернізація ліфтів дозволяє застосовувати нові технології для вирішення зростаючих вимог до сучасного ліфтового обладнання. безпека, сучасні технічні рішення, зниження електроспоживання, комфорт та покращений дизайн – головні завдання модернізації та капітального ремонту ліфтів.

ДИСПЕТЧЕРИЗАЦІЯКомплекс послуг автоматизації диспетчерського контролю ліфтового обладнання, який включає в себе:
        • доопрацювання існуючої системи диспетчеризації ліфтів з метою організації обліку з усього інженерного обладнання багатоквартирних будинків. установка інженерних терміналів.
         • передачу змонтованого і налаштованого устаткування в міські інформаційні центри для організації обліку і обробки всієї інформації, що надходить.
        • допомога в налаштуванні програмного забезпечення.

ПРОЕКТУВАННЯПовний спектр розробки проектно-кошторисної документації на виготовлення, установку, заміну або модернізацію ліфтів.

СПЕЦТЕХНІКА"ХАРКІВГОРЛІФТ" пропонує в оренду спецтехніку для ремонтних і висотних робіт на найбільш вигідних умовах в місті Харкові. Вся техніка, що поставляється в оренду, управляється досвідченими машиністами, стаж роботи не менше 10 років, досконало володіють усіма операціями даних машин.

Аварійні телефони

Натисніть на телефон для швидкого набору